Zawieszenie zajęć stacjonarnych Grupa V

Zajęcia stacjonarne Grupy V zostają zawieszone od 22.01.2022r. do 31.01.2022r.  na mocy opinii PSSE (w związku z pozytywnym testem COVID-19 pracownika ).  Należy ograniczyć kontakty rodziców i dzieci z otoczeniem z powodu zagrożenia przeniesienia zachorowania na inne osoby. Materiały do pracy zdalnej będą umieszczane w zakładce PPACA ZDALNA GRUPA V

Wszystkich Rodziców proszę o obserwowanie stanu zdrowia dzieci i własnego. Przyprowadzanie wyłącznie zdrowych dzieci bez objawów infekcji. Przypominam, że funkcjonujemy w warunkach wzmożonego reżimu sanitarnego – obowiązek noszenia maseczki zasłaniającej usta i nos, dezynfekcja dłoni lub rękawiczki jednorazowe przed wejściem do budynku. W szatni może jednocześnie przebywać do 6 rodziców (opiekunów) – jeden rodzic do jednego dziecka. Należy niezwłocznie przebrać dziecko i opuścić budynek. Proszę zachować dystans. Proszę o zrozumienie, odpowiedzialność i dbanie o dobro własne, dzieci  oraz innych rodziców i pracowników Przedszkola.