WIZYTA TATY PIOTRUSIA – BOHATERA TYGODNIA W GR IV

W czwartek 25 kwietnia, grupę IV odwiedził tata – naszego Bohatera Tygodnia. Nasz gość opowiedział dzieciom o swojej pracy. Tata Piotrusia jest kontrolerem jakości w dużej firmie  i sprawdza części do samolotów. Ponieważ miejsce pracy pana Grzegorza to ogromne hale, na których są wielkie konstrukcje, dlatego zaprezentował  dzieciom swój ubiór ochronny, przyniósł także narzędzia, które pomagają mu w pracy. Dzieci z zainteresowaniem sprawdzały, czy jeden z elementów do samolotu nie posiada jakiejś usterki. Na zakończenie spotkania, przedszkolaków czekała miła niespodzianka, Piotruś zagrał dla dzieci koncert na keyboardie, który  został nagrodzony gromkimi brawami. Na pamiątkę spotkania, przedszkolaki otrzymały okulary ochronne oraz słodki upominek. Bardzo dziękujemy panu Grzegorzowi za upominki i poświęcony dla przedszkolaków czas!