ZABAWA HALLOWEEN POŁĄCZONA Z ŚWIĘTEM DYNI W GRUPIE II

8 października w naszym przedszkolu w grupie II odbyła się zabawa ,,Halloween połączone ze Świętem Dyni.” Zabawę prowadziła Pani Renata – mama naszej Niny.   W tym dniu dzieci z grupy II przyszły przebrane za duszki, czarownice, dynie lub ukryły twarze za maskami. Nastrój w tym dniu podkreślały ,,duszki” w naszej sali oraz ,,pomarańczowe baloniki z motywem halloweenowym”. Atrakcją dnia była impreza grupowa, podczas , której przedszkolaki uczestniczyły w licznych konkursach, zabawach  i tańcach. Odbyło się wiele zabaw związanych z Halloween oraz Świętem Dyni m.in.: ,,Robienie duszków”; ,,Malowanie baloników” – zabawy z balonami; ,,Baba- jaga patrzy”, ,,Wyścigi na miotle”. Nasi milusińscy spisali się w tych konkurencjach na medal. Punktem kulminacyjnym spotkania były zabawy przy muzyce, tańce i pląsy przeplatane słodkim poczęstunkiem zorganizowanym przez Panią Renatkę. Wszyscy świetnie się bawili, poznając tradycje i zwyczaje związane z tym świętem. Krótko mówiąc: zabawa była super!!! Dziękujemy ślicznie Pani Renacie za tak ogromne zaangażowanie i kreatywność w przeprowadzeniu zabawy dla dzieci oraz rodzicom za tak aktywną współpracę w  zorganizowaniu strojów dla dzieci.