„Wszystkie dzieci nasze są”

„Uśmiech dziecka największym skarbem…” – to właśnie dla niego w naszym przedszkolu  31 maja odbyło święto z okazji Dnia Dziecka dla naszych przedszkolaków. Słoneczko świeciło już z samego rana i ogrzewało przemoknięty trawnik przed budynkiem przedszkola. Dzięki niemu wspólna zabawa mogła odbyć się w plenerze. Na początku rozbrzmiała wesoła muzyka, do której wspólnym pociągiem wyruszyliśmy w podróż po Świecie. Wspólnie tańczyliśmy i pląsaliśmy do muzyki. Po czym do przedszkola zawitali pierwsi goście i pokazali nam na czym polega „Capoeira” . Wspólnie z tatą i mamą Pierra i Rayne pobawiliśmy się i zatańczyliśmy do brazylijskiej muzyki. Dzięki panu Paulo poznaliśmy instrument „bęnben afrykański”, który brzmiał niesamowicie i wyglądał bardzo ciekawie. Bawili się świetnie, a uśmiech widniał na wszystkich buziach przedszkolaczków. Następną niespodzianką dla dzieci było spotkanie z trenerem tatę Mai. Pan Kamil w kilku słowach opisał nam zasady gry w drużynie. Po czym zorganizował dla każdej grupy zabawy ruchowe – malutki trening piłkarski. Rywalizacje spodobały się wszystkim dzieciom. Z radością wykonywały wszelkie zadania. Na zakończenie przedszkolaki otrzymały miłą niespodziankę – lody. Serdecznie dziękujemy rodzicom zaangażowanym w organizację Dnia Dziecka.