WIZYTA MAMY TOSI – BOHATERKI TYGODNIA W GR IV

W pierwszy Dzień Wiosny, grupę IV odwiedziła mama Tosi – naszej Bohaterki Tygodnia. Swoim zawodem jaki wykonuje, Pani Ania wzbudziła u dzieci duże zainteresowanie, zwłaszcza, gdy dzieci usłyszały, że zajmuje się obsługą gości oraz VIP-ów. Następnie mama Tosi  zaprosiła dzieci do wykonania wielkanocnego zajączka. Starszaki otrzymały już gotowe sylwety zajączków z nawiniętą wełną- jak widać nasz gość przygotował się bardzo solidnie do warsztatów. Dzieci pod kierunkiem Pani Ani oraz asystentki Tosi wykonały wielkanocną ozdobę – poradziły sobie doskonale! Zajączki były piękne i  kolorowe. Na zakończenie spotkania nasz Gość obdarował każdego starszaka miłą niespodzianką: piankową ozdobą wielkanocną do samodzielnego złożenia i innymi prezentami. Bardzo dziękujemy  Pani Ani za wizytę w naszym  przedszkolu,   poświęcony  nam czas oraz wielkanocne niespodzianki dla dzieci!