WIZYTA MAMY MIŁOSZA – BOHATERA TYGODNIA W GR IV

W czwartek grupę IV odwiedziła mama Miłoszka – naszego Bohatera Tygodnia. Pani Magdalena przybliżyła dzieciom tematykę segregowania śmieci. Starszaki z wielkim zainteresowaniem słuchały wszystkich informacji dotyczących sortowania śmieci, recyklingu-   zadawały pytania co można a czego nie wolno wrzucać do poszczególnych pojemników. Dzieci dzieliły się także swoimi doświadczeniami związanymi z  domową segregacją. Jako podsumowanie warsztatów nasz gość zaproponował dzieciom zabawę dydaktyczną „Który wybierzesz pojemnik?”, starszaki bezbłędnie wrzucały odpady do odpowiednich pojemników. Jak zauważyła Pani Magdalena, przedszkolaki posiadają dużą wiedzę w tym zakresie. Na zakończenie spotkania dzieci otrzymały kolorowankę z zadaniami ekologicznymi oraz słodki upominek.  Jeszcze raz bardzo dziękujemy Pani Magdalenie za poświęcony czas i przybliżenie tematyki związanej z segregowaniem odpadów.