WIZYTA CIOCI ALI – BOHATERKI TYGODNIA W GR IV

W czwartek grupę IV odwiedziła ciocia Ali – naszej Bohaterki Tygodnia oraz siostra Ali – Zosia. Pani Greta jest weterynarzem  i opowiedziała przedszkolakom o swojej pracy . W tym celu wykorzystała pluszowego pieska, którego przyniosła Zosia, aby na nim zademonstrować,  czynności, które  wykonuje lekarz, podczas wizyty kontrolnej. Ponieważ większość dzieci ma w domu jakiegoś pupila dlatego starszaki z wielkim zainteresowaniem słuchały wszystkiego o czym opowiadała pani doktor, oglądały przyniesione narzędzia następnie zadawały pytania związane z pracą weterynarza.  Na koniec spotkania każde dziecko otrzymało prezent dla swojego pupila i kolorowanki.  Był to dzień pełen  miłych wrażeń! Bardzo dziękujemy pani Grecie za upominki oraz czas poświęcony przedszkolakom!