WARSZTATY WIELKANOCNE GR IV

20.03 odbyły się przedświąteczne zajęcia otwarte dla rodziców przedszkolaków z IV grupy, w których dodatkowo uczestniczyło także rodzeństwo i dziadkowie niektórych z nich. Spotkanie rozpoczęło się odczytaniem listu wysłanego do Starszaków przez Wielkanocnego Zajączka. Nadawca zasygnalizował w nim fakt przygotowania dla dzieci kilku różnorodnych zadań, w których będą mogli wykazać się szeregiem posiadanych umiejętności. Owe wyzwania obejmowały m.in. zagadnienia z zakresu: orientacji przestrzennej, umiejętności przeliczania, łączenia sylab w wyrazy, sprawności percepcji wzrokowej i słuchowej oraz koordynacji ruchowej. Spotkanie zakończyło się wspólnym wykonywaniem tematycznej pracy plastyczno-technicznej. Wszystkie dzieci wykazały się niezwykłą pomysłowością i kreatywnością, a powstałe prace z pewnością bardzo ucieszyłyby nadawcę zaadresowanego do grupy listu. Serdecznie dziękujemy wszystkim Gościom za przybycie na warsztaty i tak aktywny udział w ich przebiegu!