Święto Babci i Dziadzia w grupie IV

W naszym przedszkolu Świętowaliśmy Dzień babci i dziadka. Dziesiątego lutego swoje Babcie i Dziadków do przedszkola wraz z wychowawczyniami zaprosiły przedszkolaczki z  grupy IV. Po tym jak sala wypełniła się kochanymi gośćmi wkroczyli do niej mali aktorzy, który byli ubrani w stroje ludowe. Każdy przedszkolak zaprezentował wcześniej przygotowany wierszyk dla swojej babci lub dziadzia. Pomiędzy wierszami dzieci zagrały na bum bum rurkach do utworu „Życzenia” oraz zatańczyły na ludową nutę do utworu „Czerwone jabłuszko” i „Orzeł biały”. Nie zabrakło również pełnych uroku i wdzięku piosenek zarówno dla babci jak i dziadka. Po występie każdy gość otrzymał mały prezencik od przedszkolaczków, które ze staraniem przygotowywały wraz z paniami.