SPOTKANIE ŚWIĄTECZNE Z RODZICAMI W GRUPIE III ,,MAGICZNE ŚWIĘTA”.

Jak co roku w naszym przedszkolu, w wyjątkowym miesiącu grudniu odbyło się w grupie III ,,Świąteczne spotkanie  z rodzicami”, nasycone atmosferą zbliżających się świąt Bożego Narodzenia. Przedszkolaki przygotowały wspaniałe przedstawienie, które zaprezentowały swoim rodzicom, zachwyciły wszystkich zgromadzonych gości wierszykami i piosenkami o świątecznej tematyce. Na zakończenie zaprosiły także rodziców do wykonania pachnącej dekoracji świątecznej ,,Pomarańczy z goździkami” którą można było zabrać ze sobą do domu. Czas oczekiwania na Święta Bożego Narodzenia, to wyjątkowy okres w życiu wszystkich nas, dlatego cieszymy się, że chociaż przez krótką chwilę możemy dzielić go wspólnie z naszymi przedszkolakami i ich rodzicami.