SPOTKANIE ŚWIĄTECZNE Z RODZICAMI ,,MAGIA ZAPACHÓW ŚWIĄTECZNYCH” – GRUPA II

Święta Bożego Narodzenia są najpiękniejszymi świętami, na które czekają nie tylko dzieci, ale i dorośli. Są to święta najbliższe i najdroższe naszym sercom – dlatego 13 grudnia 2018r. dzieci z grupy II zaprosiły swoich rodziców na spotkanie świąteczne, aby wspólnie radować się nadchodzącymi świętami. Przedszkolaki zaprezentowały przygotowane tańce integracyjne, recytowały wierszyki, śpiewały piosenki o tematyce świątecznej. Spotkanie uświetniły prószące śnieżynki w czasie występu dzieci, wprowadzając wszystkich w świąteczny nastrój. Po występach przedszkolaki wraz z rodzicami przystąpiły do części warsztatowej spotkania, której tematem przewodnim były ,,Magiczne zapachy świąteczne”. W słoiczkach nie zabrakło pomarańczy, goździków, gałązek świerku, cynamonu jak i również suszonych jabłek. Pięknie pachnące i przyozdobione słoiczki wszyscy zabrali do swoich domów. Na spotkaniu świątecznym w grupie II towarzyszyła niepowtarzalna i wyjątkowa atmosfera.