RODZIC W ROLI NAUCZYCIELA GR II – PAN JAKUB ,,POZNAJEMY SAMOLOTY”.

W dniu 26.09.2018r. w środowy poranek zawitał do nas Pan Jakub – tata naszej Darii. Pan Jakub przybył do nas z walizką lotniczą Pratt & Whitney opowiadał dzieciom o swojej pracy z wielkim zaangażowaniem – pełnej pasji.  Tematem przewodnim były samoloty. W walizce znajdowały się przeróżne interaktywne samoloty: pasażerski, myśliwski, transportowy, wojskowy. Dzieci z wielkim zainteresowaniem słuchały Pana Jakuba, który przedstawił w prosty sposób charakterystykę budowy każdego samolotu. Cała charakterystyka została przedstawiona również na prezentacji. Nie zabrakło  opowiadania o ,,Samolociku” prezentowanego przez Tatę Darii oraz zabawy muzyczno-ruchowej przy piosence ,,Mucha w Mucholocie”. Na zakończenie Pan Jakub wręczył dzieciom breloczki oraz samoloty do skonstruowania. Ślicznie dziękujemy za tak przeprowadzone zajęcia i poświęcony dla nas czas.