PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA

Pasowanie na przedszkolaka to pierwsza tak ważna uroczystość przedszkolna dla dzieci.  Odbyło się ono 27 listopada w grupie 1 i było wyjątkowym dniem dla naszych maluszków.
Uroczystość ta w dużym stopniu stanowi zakończenie procesu adaptacyjnego dzieci do warunków i zasad panujących w przedszkolu. Podczas uroczystości pasowania maluchy swoim zachowaniem potwierdziły, że dobrze się czują w przedszkolu. Odświętny strój i piękne opaski z misiami, a także wystrój sali podkreśliły doniosłość wydarzenia.
Przedszkolaki z wielkim zaangażowaniem przedstawiły program artystyczny m.in, zaśpiewały piosenkę w języku angielskim oraz zatańczyły piękny taniec pajacyka z misiem.
Z uśmiechem na buziach, w atmosferze radości i przyjaźni minął kolejny, ale jak ważny dla maluszków dzień w przedszkolu.
Życzymy maluszkom, aby nowy rozdział w ich życiu, w roli przedszkolaka przyniósł im wiele radości, samych pogodnych i przyjemnych chwil w gronie kolegów oraz ciekawych doświadczeń.