MULITIMEDIALNY ŚWIAT PRZEDSZKOLAKA GRUPA III

W dniu 29.10.2019r. w ramach Innowacji Pedagogicznej  pt: ,,MULTIMEDIALNY ŚWIAT PRZEDSZKOLAKA”  odbyło się spotkanie integracyjne dla dzieci z Grupy III w Przedszkolu Publicznym Nr 35. Przedszkolaków z Grupy III powitała Pani Dyrektor – mama naszej Izabeli, oraz grupa starszaków z Panią Bernadką, która zaproponowała dzieciom bardzo ciekawe zajęcia z wykorzystaniem tablicy interaktywnej. To świetna pomoc do uatrakcyjnienia zajęć. Przedszkolaki z Grupy III mogły uczestniczyć w specjalnie przygotowanych ćwiczeniach, które opracowane zostały z myślą o dzieciach. Tablica interaktywna służyła nam do łączenia w pary obrazów, liczenia, pisania, układania puzzli, tworzenia melodii. Metodą wychowania i nauczania w wieku przedszkolnym jest zabawa – praca z tablicą interaktywną umożliwia i zaspakaja tę potrzebę, gdyż oprócz wartości edukacyjnych daje ona możliwość aktywnej rozrywki, którą dzieci bardzo lubią. Dziękujemy za tak uatrakcyjnione zajęcia, oraz za tak miłe przyjęcie oraz pyszny poczęstunek.