KONKURS „KOMPOZYCJA PRZESTRZENNA Z KWIATÓW”

DRODZY RODZICE I DZIECI ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W KONKURSIE PLASTYCZNYM „KOMPOZYCJA PRZESTRZENNA Z KWIATÓW”

Cele konkursu:

– zainspirowanie do wyrażania środkami plastycznymi piękna  kwiatów
– rozwijanie dziecięcej wyobraźni i wrażliwości na piękno przyrody
– rozwijanie twórczej ekspresji, kreatywności dzieci

Regulamin konkursu:
1. Organizatorem konkursu jest Przedszkole publiczne nr 9 w Rzeszowie
2. Gotowe prace należy przynieść do przedszkola w dniu 9 maja 2024 (nie wcześniej i nie później)
3. Temat prac konkursowych – „Kompozycja przestrzenna z wiosennych kwiatów”
4. W konkursie mogą brać udział dzieci w wieku od 3 – 6 lat, które uczęszczają do Przedszkola Publicznego nr 9 w Rzeszowie.

Warunki uczestnictwa w konkursie:
1. Praca konkursowa musi być pracą przestrzenną, wykonaną w dowolnym formacie.
2. Prace przekazane na konkurs powinny być pracami wykonanymi samodzielnie lub pod kierunkiem rodzica.
3. W pracy można wykorzystać żywe oraz sztuczne kwiaty i  liście oraz inne elementy dekoracyjne  wykorzystywane we florystyce.
4. Każdy uczestnik może wykonać tylko jedną pracę konkursową.
5. Oceny prac dokona komisja powołana przez Organizatorów Konkursu.
6. Każda praca powinna zostać zaopatrzona w metryczkę zawierającą: imię i nazwisko dziecka, wiek dziecka oraz grupę.
7. Prace należy dostarczyć do przedszkola w dniu 9 maja 2024 r. (nie wcześniej i nie później)
8.Koordynatorzy konkursu: Lidia Wróbel, Katarzyna Czajkowska

Wyniki konkursu i nagrody:
1. Komisja powołana przez Organizatorów Konkursu wyłoni spośród przekazanych prac laureatów konkursu.
2. Prace będą oceniane w dwóch kategoriach wiekowych:
3-4 latki
5-6 latki
3. Kryteria oceny prac: samodzielność wykonania pracy, pomysłowość, walory artystyczne, materiał użyty do wykonania pracy, układ kompozycyjny.
4. Autorzy nagrodzonych prac otrzymają dyplomy i nagrody.
5. Ogłoszenie wyników nastąpi 15 maja 2024 r. Wyniki konkursu umieszczone będą na tablicy.
6. Prace nie spełniające wymogów regulaminu oraz dostarczone po terminie, nie będą brały udziału
w konkursie.
Uwagi:
1. Biorąc udział w konkursie, uczestnik akceptuje jego regulamin.
2. Dane osobowe uczestników pozyskane są wyłącznie do celów konkursu i nie będą udostępnianie podmiotom trzecim.
3. Udział w konkursie jest jednoznaczny z wyrażeniem zgody na udział w tymże konkursie.
4. Prace zgłoszone do konkursu pozostają do dyspozycji Przedszkola Publicznego nr 9.