KLUB PODRÓŻNIKA  ,,CAFE SŁODZIAK”-  WARSZAWA

W dniu 29 listopada 2018r. w czwartkowe popołudnie dzieci wraz z rodzicami z ,,Klubu Podróżnika” wyruszyły w podróż do CAFE SŁODZIAK  na ul. Kwiatkowskiego 38. Była to niezapomniana przygoda. Razem z Cafe Słodziak wyruszyliśmy do Warszawy. Dzieci poznały stolicę Polski – Warszawę, poznały Herb miasta, syrenkę Warszawską, najważniejsze zabytki. Z wielkim zaangażowaniem w sposób bardzo kreatywny i twórczy wykonały pracę plastyczną o ,,Syrence”. Następnie przedszkolaki wzięły czynny udział w warsztatach – tworzyły zdrowe, piękne kanapeczki w których nie zabrakło witamin: rukoli, mięty, bazylii, serka, pomidorków – kanapeczki były przepyszne i tak kolorowe, że dzieci zjadały je ze smakiem. Klubowiczów nie ominęła również zabawa w sali zabaw. A na zakończenie naszej podróży odbyły się niezapomniane ,,Wróżby Andrzejkowe”. Dziękujemy Pani Asi – właścicielce oraz Panią z Cafe Słodziak, za tak miłe przyjęcie i moc wrażeń, na pewno jeszcze tam wrócimy.