JA I MOJA RODZINA – NINKA Z GRUPY III

Naszym przewodnim tematem w tym tygodniu był temat ,,Moja Rodzina”. Z tej okazji Ninka przyprowadziła do przedszkola swoją mamę Panią Renatę i starszego brata Maćka. Pani Renatka prowadziła zajęcia zintegrowane dla dzieci. Na samym początku Pani Renatka przeczytała bajkę dla dzieci pt. ,,Nasza Rodzina”. Następnie Ninka wraz ze swoją mamą  i bratem zaprezentowała albumy ze zdjęciami swojej rodziny, oraz opowiedziała jak spędzają wspólnie wolny czas. Ninka uczęszcza na balet, z tej okazji pokazała swoim przyjaciołom z grupy elementy baletu, a Maciek brat Ninki prowadził dla dzieci zajęcia ruchowe  – ,,rozgrzewkę” ponieważ jest bardzo aktywnym piłkarzem. Na przedszkolaków czekała bardzo miła niespodzianka przygotowana przez mamę Niny. Pani Renatka wspólnie z przedszkolakami wykonała ramki na zdjęcia, które bardzo się podobały dzieciom. A na zakończenie Ninka wręczyła każdemu dziecku słodki upominek. Dziękujemy bardzo Pani Renatce za tak kreatywne zajęcia i za to, że mogliśmy poznać rodzinę Niny. I teraz już wszyscy wiedzą, że Ninka ma również młodszego brata Patryka.