DZIEŃ ZDROWIA

W naszym przedszkolu, 8 kwietnia 2024r wszystkie dzieci uczciły Światowy Dzień Zdrowia, który przypomniał dzieciom jak ważne jest dbanie o swoje zdrowie. Przedszkolaki doskonale wiedzą , żeby zdrowym być to trzeba ćwiczyć, aktywnie spędzać czas ale także zdrowo się odżywiać. W ramach Dnia Zdrowia panie nauczycielki zapewniły dzieciom moc atrakcji sportowych, na każdej sali przygotowane zostały zadania sprawnościowe z wykorzystywaniem różnorodnych pomocy i przyborów gimnastycznych. Dzieci kolejno przechodziły z sali do sali wykonując ćwiczenia. W tym dniu wszystkie przedszkolaki wykazały się dużą energią i wielkim sprytem oraz z wielką radością pokonywały trudności i nowe wyzwania sportowe. Brawo dla wszystkich małych sportowców!