Bohater tygodnia- Ivo- „ Gotowanie dla przedszkolaka”- doradztwo zawodowe: kucharz

Warzywa i owoce pełnią bardzo ważną rolę w żywieniu twojego dziecka, zawierając cenne składniki tj. witaminy, składniki mineralne oraz błonnik pokarmowy. Zwłaszcza w okresie szybkiego wzrostu i rozwoju – szczególnie ważne jest dostarczanie młodemu organizmowi zawartych w owocach, warzywach i sokach witamin, składników mineralnych i błonnika.

W naszym przedszkolu zachęcanie do spożywania warzyw i owoców odbywa się poprzez różnego rodzaju zajęcia.  Tego dnia pan Michał – tato Iva- „ Bohatera tygodnia”- podzielił się z nami swoją pasją- gotowaniem prezentując zawód kucharza. Poprzez wspaniałe zabawy

„ Gotowanie dla przedszkolaka” dzieci uświadomiły sobie jak ważne jest spożywanie warzyw. Dziękujemy Panu Michałowi za pomysłowe zajęcia, które z pewnością pozwolą się otworzyć naszym dzieciom na próbowanie i poznawanie świata kulinarnego.