ANATOMIA DLA PRZEDSZKOLAKA W GRUPIE III

Pierwszego października we wtorek zawitała do Grupy III Pani Doktor Anna – Kubusia mama. Pani Ania przeprowadziła zajęcia pt. ,,Anatomia dla przedszkolaka”. Zajęcia były prowadzone w sposób bardzo ciekawy pod względem merytorycznym, dostosowane do wieku dzieci , odbywające się w formie zabawy. Pomoce naukowe podczas zajęć jakimi dysponowała Pani Ania, są niewątpliwie niezbędne do zdobywania wiedzy nie tylko o anatomii człowieka ale i całego świata. Zdecydowanie łatwiej i przyjemniej, jest poznawać narządy wewnętrzne lub kości używając fantomów czy szkieletów człowieka.

Przedszkolaki były bardzo zainteresowane i nie chciały rozstać się z fantomem ,,Stefanem”. Dziękujemy mamie naszego Kubusia za poświęcony czas i za tak wyjątkowe zajęcia.