DOC – MÓWIĄCY ROBOT EDUKACYJNY od FIRMY CENTER HOUSE W GRUPIE III

Już za niedługo przybędzie do naszego przedszkola Mikołaj, ale do grupy III zawitał wcześniej dzięki Firmie CENTER HOUSE – agencji nieruchomości. Pani Dagmara oraz Pan Zbyszek zasponsorowali dzieciom z grupy III ,,Mówiącego Robota Edukacyjnego – Doc”.  Nasz przyjaciel ,,Doc” jest sympatycznym robotem, który w prosty, intuicyjny sposób wprowadza w podstawy programowania. Dzieci trenują logiczne myślenie i inteligencję przestrzenną. Robot ,,DOC” uczy liter, cyfr, kolorów i nazw zwierząt. Komputer robota uczy dzieci wykonywania poleceń programowych. DOC to pierwsza zabawka w historii, która przybliża dzieciom aspekty robotyki w przyjemny i twórczy sposób. Robot może być zaprogramowany tak, aby wędrować dowolnie lub według poleceń na kartach. Pomaga dziecku rozwijać myślenie logiczne i umiejętności rozwiązywania problemów. Przedszkolaki z grupy III uwielbiają robota ,,Doc”. Dziękujemy z całego serca ,,FIRMIE CENTER HOUSE- agencji nieruchomości” za tak piękny prezent i za to, że Pani Dagmara zawsze pamięta o naszych przedszkolakach.