„ZUPY KOLOROWE, SMACZNE I ZDROWE – ŹRÓDŁO CENNYCH WITAMIN” ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU

FESTIWAL SMAKÓW OBIADOWYCH RZESZOWSKICH PRZEDSZKOLI PROMUJĄCYCH ZDROWIE” – „ZUPY KOLOROWE, SMACZNE I ZDROWE – ŹRÓDŁO CENNYCH WITAMIN”

10.05.2022r. w naszym przedszkolu nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu fotograficznego „FESTIWAL SMAKÓW OBIADOWYCH RZESZOWSKICH PRZEDSZKOLI PROMUJĄCYCH ZDROWIE”. Zadanie konkursowe poległo na   przygotowaniu zdrowej zupy w domu, opracowaniu przepisu, zrobieniu zdjęcia dziecku z przygotowanym posiłkiem oraz przesłaniu tych materiałów na adres mailowy przedszkola. Jury pod przewodnictwem Pani Dyrektor uznało, że wszystkie nadesłane  prace zasługują na I miejsce i nagrodę. Uroczystego wręczenia nagród dokonała Pani Dyrektor. Dziękujemy wszystkim uczestnikom  konkursu, gratulujemy pomysłowości i zaangażowania.