Wycieczka do parku Grupa II

W dniu 23 października 2023 r. grupa II wykorzystując piękną pogodę i uroki jesieni wybrała się na wycieczkę do pobliskiego parku,

która dostarczyła nam nie tylko wielu wiadomości, ale również niezapomnianych wrażeń.  Park odkrył przed nami swe piękno. Podziwialiśmy jesienne barwy, rosnące krzewy i drzewa. Bacznie przyglądaliśmy się przyrodzie: korze drzew, liściom, przytulaliśmy się do drzew, wsłuchiwaliśmy się w ciszę i odgłosy przyrody. Rozmawialiśmy o zwierzętach i ptakach żyjących w parku. Najwięcej radości sprawiło dzieciom zbieranie kasztanów i kolorowych liści. Powstały piękne bukiety, którymi przyozdobiliśmy nasz kącik przyrody. Zadowoleni, z kieszeniami pełnymi kasztanów wróciliśmy do naszego przedszkola. Wycieczka była bardzo udana!