Wycieczka do Borówek- Bohater tygodnia – Maja – grupa IV

20 maja na zaproszenie Bohatera tygodnia- Mai i jej rodziców pojechaliśmy do miejscowości Borówki. A tam czekało na nas dużo atrakcji. Poznaliśmy zwierzęta hodowlane: konika- Pędzika, kury, kurczątka, kaczuszki, świnkę, krowy, a nawet bawoły hodowlane. Przedszkolaki zobaczyły także  z bliska jak wygląda traktor oraz inne maszyny służące pracy rolnika. Naszym „małym przewodnikiem” oprócz Mai był Michał jej serdeczny kolega. Największą atrakcją było zwiedzanie poszczególnych miejsc ze zwierzętami. Duże wrażenie na dzieciach zrobiła nowoczesna obora z bawołami hodowlanym, a także konik – Pędzik. Mama Mai – pani Justynka zrobiła każdemu przedszkolakowi pamiątkowe zdjęcie z tym pięknym konikiem. Dzieci z bliska mogły przyglądać się zwierzętom, pogłaskać i wysłuchać na czym ich hodowla polega. Po tych emocjach czekał na dzieci grill, gdzie wyśmienite kiełbaski przygotowane przez tatę Mai – pana Filipa szybko się rozeszły. Wycieczka była bardzo udana i z pewnością na długo zapadnie w pamięci dzieci. Serdecznie dziękujemy naszej Mai i rodzicom- pani Justynce i panu Filipowi za miłe przyjęcie i poświęcony czas.