WIZYTA W BIBLIOTECE GR IV

24 października przedszkolaki z IV grupy uczestniczyły w lekcji bibliotecznej, organizowanej przez Wojewódzką i Miejską Bibliotekę Publiczną w Rzeszowie, przy ul. Podwisłocze 6. Zajęcia w bibliotece rozpoczęły się rozmową na temat znanych dzieciom zjawisk atmosferycznych, charakterystycznych dla poszczególnych pór roku. Następnie przedszkolaki wykonały tematyczną pracę plastyczną, ozdabiając sylwety chmur kolorowymi paskami bibuły i flamastrami. Na zakończenie wizyty dzieci miały okazję przyglądnąć się niezwykle ciekawej makiecie, przedstawiającej życie w dawnych czasach i dowiedzieć się szczegółów na temat jej najbardziej intrygujących elementów. Po dzisiejszym spotkaniu zadowolone przedszkolaki z niecierpliwością wyczekują już kolejnej wycieczki do biblioteki.