WIZYTA TATY MIŁOSZA F. – BOHATERA TYGODNIA W GR IV

W piątek, 27 października grupę IV odwiedził tata Miłoszka, który w tym tygodniu pełnił rolę Bohatera Tygodnia. Nasz gość opowiedział dzieciom o swojej pracy. Starszaki z wielkim zainteresowaniem słuchały, w jaki sposób tworzy się gry komputerowe, jak przebiegają kolejne etapy tworzenia puzzli oraz jak powstają nadruki na kubek. Okazało się, że na grupie jest kilku fanów gier komputerowych, dla których ten temat był wyjątkowo ciekawy i budzący mnóstwo dodatkowych pytań. Na zakończenie spotkania, przedszkolaków czekała miła niespodzianka, ponieważ pan Mirosław dla każdego dziecka przygotował piękny kubeczek ze specjalnym nadrukiem wesołej żabki oraz puzzle, które zostały w sali. Bardzo dziękujemy za upominki i poświęcony dla przedszkolaków czas!