WITAMY W PRZEDSZKOLU

Serdecznie witamy kochane dzieci i ich rodziców na progu nowego roku szkolnego 2023/2024. Z zapasem sił i bagażem wakacyjnych przeżyć oraz masą ciekawych pomysłów ruszamy do pracy.

Szczególnie ciepło witamy dzieci i rodziców po raz pierwszy przybywających do naszego przedszkola. Jesteśmy przekonani, że trudne chwile rozstania i minuty wypełnione tęsknotą szybko ustąpią miejsca radosnej zabawie.

Wszystkim naszym przedszkolakom życzymy w ciągu całego roku samych pogodnych dni, nowych przyjaźni oraz radości we wspólnej zabawie.

Rodziców zapraszamy do współpracy i zaangażowania w życie przedszkola.

Czas pracy przedszkola: od 6:30 do 17:00.

Dzieci przyjmowane są do przedszkola od 6:30 do 8:15.

Odbiór dzieci z przedszkola odbywa się od 14:30 do 17:00 (w szczególnych przypadkach odbiór dziecka może nastąpić o innej wskazanej godzinie, po wcześniejszym zgłoszeniu tego faktu przez rodzica, pracownikowi przyjmującemu dziecko do przedszkola).

Godziny wydawania posiłków:

• 8:30 śniadanie