WIGILIA W PRZEDSZKOLU

20 grudnia w naszym przedszkolu odbyło się uroczyste spotkanie wigilijne wszystkich grup, na którym obecna była również Pani Dyrektor i pozostali pracownicy przedszkola. Podczas spotkania każda z grup zaprezentowała przygotowany program artystyczny, składający się z wierszy i piosenek o świątecznej tematyce, połączonych z układami tanecznymi i instrumentalizacją. Po złożeniu życzeń przez Panią Dyrektor przedszkolaki rozeszły się na swoje grupy. W swoich salach podzieliły się opłatkiem i zasiadły do przystrojonych, wigilijnych stołów, zjadając ze smakiem tradycyjne świąteczne potrawy – barszcz biały z grzybami, pierogi ruskie oraz piernik. W trakcie uczty wigilijnej z każdej sali wybrzmiewały kolędy i pastorałki, wprowadzające wszystkich biesiadników w prawdziwie świąteczny, magiczny nastrój. Po dzisiejszym dniu przedszkolaki z jeszcze większą niecierpliwością wyczekują już świętowania w rodzinnym gronie. W imieniu Pani Dyrektor, całego grona pedagogicznego oraz wszystkich pracowników przedszkola życzymy Państwu, aby nadchodzące Święta Bożego Narodzenia przepełnione były wiarą, nadzieją i miłością oraz radością czerpaną z chwil spędzanych z najbliższymi. Zdrowych, wesołych świąt!