Wigilia przedszkolna

22 grudnia w naszym przedszkolu odbyła się wigilia przedszkolna . Wigilię rozpoczęła nasza Pani Dyrektor składając  Wszystkim dzieciom i pracownikom  najserdeczniejsze świąteczne życzenia.  Każda grupa zaprezentowała swój świąteczny  występ pastorałek, kolęd. Dzieci dzieliły się opłatkiem, składały sobie życzenia, a następnie zasiadły do pięknie przystrojonych stołów, na których czekał świąteczny obiad oraz pyszny piernik upieczony przez nasze panie z kuchni.
Czas upłynął w bardzo miłej, serdecznej atmosferze. Wszystkie dzieci czuły zbliżające się Święta Bożego Narodzenia. Takie podniosłe chwile nie tylko utrwalają dzieciom znajomość tradycji i zwyczajów świątecznych lecz również, co najważniejsze wzmacniają bliskie serdeczne relacje.