„WIELKANOC TUŻ TUŻ…” – WARSZTATY DLA RODZICÓW – GR V

Ponieważ Wielkanoc zbliża się wielkimi krokami, dzieci z grupy V przedstawiły inscenizacje o zajączkach, podczas której wierszem, piosenką i tańcem  rozpoczęły wielkanocne warsztaty.

W wiosenny poranek wielkanocne zajączki martwiły się jak pomalują pisanki jak nie mają farb.  Z pomocą przyszły kurki, które przyniosły farby i jajka do pomalowania. Zajączki wraz z rodzicami mieli pełne ręce pracy. Nasza sala zamieniła się  w pracownię plastyczną, w której działo się wiele ciekawych rzeczy. Rodzice odkrywali swoje talenty plastyczne a dzieci zamieniły się w prawdziwych artystów. Efektem były piękne kolorowe pisanki. Dziękujemy wszystkim obecnym na warsztatach. Bardzo cieszymy się, że mamy tak uzdolnionych i chętnych do współpracy rodziców… Na koniec wspólnego działania dzieci złożyły rodzicom wielkanocne życzenia.

Wielkanocne święta uczą nas miłości

Życzymy zatem jej hojności

Im więcej serca innym dajesz

Tym lepszym się człowiekiem stajesz