WARSZTATY „MAJSTERKOWO” W CASTORAMIE GR IV

26 października przedszkolaki z IV grupy uczestniczyły w warsztatach z serii „Majsterkowo”, organizowanych przez sklep Castorama. Nasze spotkanie rozpoczęło się rozmową na temat drzew, pozyskiwanego z nich drewna oraz ich znaczenia w przyrodzie i życiu człowieka. Następnie Mali Majsterkowicze zostali wyposażeni w fartuszki, by móc stworzyć w nich własne dzieła z wykorzystaniem papieru. Z otrzymanych materiałów przedszkolaki skleiły niezwykle pomysłowe przyborniki na kredki, po czym samodzielnie ozdobiły je farbami akrylowymi. Na zakończenie spotkania wszystkich jego uczestników czekał miły poczęstunek, w postaci różnorodnych owoców i szczególnie wyczekiwanych słodyczy. Dumni Majsterkowicze wrócili do przedszkola z wykonanymi przez siebie przybornikami, drobnymi upominkami oraz pamiątkowymi dyplomami, nie mogąc doczekać się już kolejnej wizyty w tym niezwykle interesującym i kreatywnym miejscu!