Wakacyjne wspomnienia – grupa V

„…czas pożegnać się z górami, morzem, lasem, jeziorami, bo przedszkole do drzwi puka,
koniec zabaw – jest nauka. Przez zabawę, dzień cały jest w „9 ” doskonały…..”
Cały tydzień panował w naszym przedszkolu radosny nastrój i dobra zabawa, a to za sprawą wspomnień z wakacji. Najpierw rozmawialiśmy o podróżach tych bliskich i dalekich. Dzieci dzieliły się swoją wiedzą na temat – czym można pojechać na wakacje i jakie odgłosy wydają poszczególne pojazdy. Kolejnego dnia dzieci przyniosły swoje pamiątki z wakacji, zdjęcia i inne ciekawe przedmioty. Opowiadały o nich, dzieliły się swoimi wspomnieniami. Radość dzieci była tym większa, kiedy powiedziałyśmy im o zorganizowaniu wystawy z ich pamiątkami. Dzieci układały je , pokazywały je innym i oglądały z ciekawością. Wykonały pracę „ Pocztówka z wakacji”. Na koniec tygodnia zorganizowano zawody w łowieniu rybek. Serdecznie dziękujemy Rodzicom i dzieciom za przygotowanie pamiątek i przyniesienie ich do przedszkola.