V  Międzyprzedszkolny Przegląd Teatrzyków Dziecięcych „Przedszkolna Maskarada” – grupa IV

25 marca 2019 r. dzieci z grupy IV brały udział w V  Międzyprzedszkolnym Przeglądzie Teatrzyków Dziecięcych „Przedszkolna Maskarada” organizowanym przez Przedszkole Publiczne nr 2 w Rzeszowie. Przegląd odbył w Teatrze Maska w Rzeszowie. Dzieci z grupy IV zamieniły się w prawdziwych aktorów i zaprezentowały baśń H. Ch. Andersena „ Calineczka”. Talent aktorski przedszkolaków, kostiumy i dekoracja zostały docenione przez publiczność gromkimi brawami. W trakcie przeglądu nasze przedszkolaki miały okazję obejrzeć prezentacje innych form teatralnych prezentowanych przez „ małych aktorów” z innych rzeszowskich przedszkoli. Organizatorzy przeglądu doceniając umiejętności ”małych artystów” wręczyli dzieciom pamiątkowe dyplomy i słodkie upominki.