PRZEDSZKOLAKI W KINIE

Wycieczka do Multikina. W czwartkowy poranek wszystkie dzieci z naszego przedszkola wybrały się na wycieczkę do Multikina w Millenium Hall. Dzieci miały okazję obejrzeć film edukacyjny pt. „Kacper i Emma – najlepsi przyjaciele”. Nudy w kinie nie było na dzieci podczas seansu czekało wiele atrakcji – dużo interesujących wątków, wiele ciekawych postaci. Przedszkolaki były zachwycone, uśmiechnięte buzie oraz pełne przejęcia komentarze były potwierdzeniem dobrze spędzonego przedpołudnia. Edukacyjne wycieczki mają zawsze posmak przygody, nic więc dziwnego, że wspomnienia o przygodach Emmy i pani Królik oraz Kacprze są bardzo trwałe i głęboko zapadają w pamięci. Kacper z obawą czekał na pierwszy dzień w przedszkolu. Dopiero przeprowadził się do nowego domu i jeszcze nikogo tu nie zna. Osobą, którą spotyka na samym początku, jest rezolutna Emma. Dziewczynka pomaga Kacprowi odnaleźć się w nowej sytuacji, a ich spotkanie staje się początkiem prawdziwej przyjaźni. Każdy przedszkolak chciałby mieć takiego prawdziwego przyjaciela jak Emma.