Pożegnania nadszedł czas … w grupie IV

Żegnamy cię dziś przedszkole, szkoła już woła nas! Nie martw się tylko bardzo, bo wpadniemy tu jeszcze nie raz. Zatęsknimy za naszymi misiami, za lalkami, i za klockami, odwiedzimy cię jeszcze na pewno i wspominać cię będziemy nocami. Lubiliśmy do ciebie chodzić, poznaliśmy tu kawał świata, ale teraz wiemy, że minęły nasze przedszkolne lata. Kochani! Życzymy Wam sukcesów w szkole! Pierwszy stopień edukacji już za Wami! Czas zostać uczniem:-) Zwieńczeniem naszej pożegnalnej uroczystości było rozdanie dyplomów. Zarówno nasi mali bohaterowie dnia, jak i ich niesamowici rodzice otrzymali z rąk Pani Dyrektor w pełni zasłużone dyplomy. Raz jeszcze gratulujemy naszym absolwentom. Życzymy sukcesów na nowej, szkolnej drodze życia. A na najbliższe dni, samych słonecznych chwil i wspaniałych, wakacyjnych przygód!