PIKNIK RODZINNY W NASZYM PRZEDSZKOLU

W dniu 9.06.2022 r. w czwartkowe popołudnie odbył się w naszym przedszkolu PIKNIK RODZNNY pod hasłem: ,,WITAMY W KRAINIE OPTYMISTÓW”. Celem imprezy było zachęcanie rodziców do wspólnych zabaw ze swoimi dziećmi, a także dostarczenie uczestnikom pikniku wielu okazji do radości, śmiechu i dobrego nastroju. Początkowo pogoda nam nie sprzyjała, ale atmosfera była wspaniała. Fantastyczną zabawę zapewnił  zespół YAMACHA, który bawił nas swoją muzyką, konkursami. Atrakcji było, co nie miara: malowanie twarzy;  wszystkie dziewczynki miały piękne kolorowe warkoczyki, lody, napoje, koktajle, dmuchana zjeżdżalnia; loteria fantowa, alpaki. Pyszności – Pierogi, kiełbaska  z rusztu. Jeszcze raz składamy serdecznie podziękowania rodzicom ze wszystkich grup przedszkolnych za zaangażowanie, aktywną i otwartą postawę, życzliwość oraz zrozumienie. To dzięki Państwa pomocy udało nam się zorganizować tak miły i niezapomniany dzień w życiu naszego przedszkola jakim jest ,,Piknik Rodzinny”.