Patryk bohaterem tygodnia w grupie V

W pierwszym tygodniu marca w grupie piątej bohaterem został Patryk. W domu podczas weekendu wykonał „Książeczkę Bohatera” , w której zamieścił wiele samodzielnie wykonanych rysunków. Narysował swoją rodzinę; jak lubi spędzać czas wolny oraz z kim się przyjaźnij …  Patryczek jest sympatycznym i kulturalnym chłopcem w wolnym czasie lubi grać w szachy, chętnie rysuje oraz grywa w piłkę nożną. Przyjaźni się z Ritą, Olą, Antkiem oraz Mikołajem razem grają w gry, budują z klocków lego lub klików czy po prostu bawią się w kotki. Często rozmawiają o swoich sprawach przy czym śmiejąc się głośno. Wspólne zabawy są zgodne i w miłej atmosferze. Patryk marzy by zostać projektantem klocków Lego, czego z całego serca mu życzymy.