20.09.2022 r. Ogólnopolska Akcja „ Dzień Przedszkolaka to ważne święto, uczcijmy je razem tańcem i piosenką”
W tym roku przyłączyliśmy się do Ogólnopolskiej akcji „Dzień Przedszkolaka to ważne święto, uczcijmy je razem tańcem i piosenką”. W tym roku to „ Dziecięce marzenia „ były tematem przewodnim i naszą wspólną piosenką. Tego dnia we wszystkich grupach słychać było tę piosenkę: „ Dziecięce marzenia są właśnie po to, aby je spełniać z wielką ochotą”…. Nasza radość z poczucia bycia razem niosła się głośnym śpiewem w dal.  Nasze „ starszaki” z grupy V i dzieci z grupy II stworzyły także plakat „  Dziecięce marzenia”.  Nasze przedszkolaki otrzymały pamiątkowy dyplom za udział w tym wspaniałym wydarzeniu.