ODWIEDZINY TATY BOHATERKI TYGODNIA – MARTYNKI – GR IV

Dnia 19 października, w ramach realizacji projektu edukacyjnego „Bohater Tygodnia” gościliśmy w IV grupie tatę ówczesnej Bohaterki – Martynki. Pan Krzysztof zaznajomił dzieci z pojęciem filtrów wodnych, pokazując ich działanie na przykładzie przyniesionego dzbanka i butelki filtrującej. Każdy przedszkolak miał okazję zaobserwować działanie filtru, dzięki samodzielnie przeprowadzonemu doświadczeniu. Dzieci po kolei wlewały porcję wody z kranu do dzbanka, czekając na pojawienie się w nim pierwszych kropli wody odfiltrowanej. Pan Krzysztof uświadomił przedszkolakom, jak ważne jest stosowanie filtrów wodnych w kontekście dbania o środowisko, a także odpowiedział na wszystkie nurtujące dzieci pytania dotyczące wody. Serdecznie dziękujemy za poświęcony nam czas i niezwykle interesujące spotkanie!