Międzypokoleniowe Kolędowanie – grupa V

15 grudnia dzieci z grupy V wraz z naszą Panią Dyrektor  i swoimi paniami wzięły udział w „ Międzypokoleniowym Kolędowaniu” z podopiecznymi z Domu Dziennego Pobytu na ulicy Seniora.  W strojach rzeszowskich starszaki zaprezentowały przygotowane kolędy i pastorałki.  Pan Kierownik Domu Dziennego Pobytu podziękował w imieniu pensjonariuszy małym aktorom,  a dzieci otrzymały gromkie brawa. Spotkanie to było znakomitą okazją do kształtowania u dzieci już od najmłodszych lat szacunku dla osób starszych oraz wzmacniania więzi w społeczności lokalnej. Z okazji Dnia Herbaty dzieci podarowały osobą starszym herbatki na zimowe wieczory podarowane przez Rodziców.  Składamy serdeczne podziękowanie Rodzicom za zaangażowanie w akcje „ Herbatka dla seniora”.

Nasza wizyta upłynęła w bardzo miłej atmosferze i musieliśmy obiecać, że znowu tam zawitamy.