Marysia – Bohater Tygodnia- grupa V

Doradztwo zawodowe- choreograf.

W  ramach projektu edukacyjnego „ Bohater tygodnia” na zaproszenie rodziców Marysi – pani Agnieszki i pana Wojtka wybraliśmy się na wycieczkę do Akademii Tańca „ Prima” w Rzeszowie.   Tego dnia wszystkie dzieci z grupy przyszły w wygodnych strojach sportowych. Głównym celem było zachęcenie dzieci do aktywności ruchowych, nabywanie wiary we własne siły i możliwości oraz wzbogacanie przeżyć poprzez zabawy taneczne przy muzyce. Każdy przedszkolak bardzo przejęty brał udział w przygotowanym przez panią Agnieszkę układzie tanecznym. Poznaliśmy zawód mamy Marysi- choreograf. Każde prawidłowo wykonane ćwiczenie muzyczne  budziło w dzieciach ogromną radość i zadowolenie z dobrze wykonanego zadania.  Efektem było wykonanie układu tanecznego do nowoczesnej muzyki oraz otrzymanie dyplomu za udział w zajęciach tanecznych, poduszeczki i „ tanecznych” skarpetek . Pani Agnieszka jako choreograf  uważa, iż każdy czas jest dobry na taniec. Wycieczka była bardzo udana i z pewnością na długo zapadnie w pamięci dzieci. Serdecznie dziękujemy naszej Marysi i rodzicom – pani Agnieszce  i panu Wojtkowi  za miłe przyjęcie i poświęcony czas.