Majsterkowo – warsztaty – grupa V

Dnia 17 listopada 2022 r. nasze przedszkolaki z grupy V  uczestniczyły w bezpłatnych warsztatach „Majsterkowo” organizowanych przez Castoramę.

Głównym celem zajęć było rozbudzanie w dzieciach pasji do majsterkowania, pobudzanie ich wyobraźni oraz rozwijanie umiejętności manualnych. Przedszkolaki  pod czujnym okiem specjalisty pani Justynki , pana Marcina i pana Antonova wykonały bombki na choinkę. Najpierw w ruch poszły młotki i gwoździe. Dzieci samodzielnie wbijały gwoździe na szablonie bombki. Kolejnym etapem było ozdabianie bombek kolorowymi kordonkami. Wszystkie prace wykonane zostały bardzo starannie i pomysłowo. Na zakończenie dzieci otrzymały dyplomy,  upominki oraz własnoręcznie wykonane bombki. Dzięki wspólnemu majsterkowaniu dzieci utrwaliły swoją wiedzę jak na co dzień dbać o środowisko i troszczyć się o swoje najbliższe otoczenie. Warsztaty okazały się dla dzieci wspaniałą zabawą i dostarczyły im wiele satysfakcji.

Bardzo dziękujemy za wspaniale przygotowane zajęcia! Szczególne podziękowania składamy panu Marcinowi – tacie naszego Filipa za zaangażowanie i działania na super warsztatach.