DZIEŃ MAMY I TATY GR IV

Dnia 19 maja z okazji Dnia Mamy i Taty dzieci z grupy IV zaprezentowały swoim Kochanym Rodzicom program artystyczny. Z wielkim zaangażowaniem recytowały wiersze, piosenki i tańce. Za pomocą prostych słów przedszkolaki pragnęły podziękować swoim Kochanym Rodzicom za ich miłość, oddanie, trud i poświęcenie włożone każdego dnia w ich wychowanie.

Po prezentacji słowno-muzycznej wszyscy zasiedli do słodkiego poczęstunku. Przedszkolaki również przygotowały upominki, które wręczyły mamusiom i tatusiom w towarzystwie buziaków i najlepszych życzeń. Atmosfera tej uroczystości była podniosła i niezwykle rodzinna.

Mamy nadzieję, że ten dzień, na długo pozostanie w pamięci rodziców, jak i naszych przedszkolaków.

Kochani Rodzice, w dniu Waszego święta,
słońca na co dzień, życzą chłopcy i dziewczęta.
Aby Wasze życie, było kolorowe,
a dzieci zawsze uśmiechnięte i zdrowe!