Dzień Babci i Dziadzia w grupie III

W środę  12 lutego 2020 r. w Grupie III odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadzia. W tym dniu przedszkolaki zaprosiły do przedszkola swoje kochane babcie i dziadków. Dzieci przygotowały dla nich specjalny program artystyczny. Niejednej babci i dziadkowi, łezka kręciła się w oku. To był naprawdę wyjątkowy dzień, pełen uśmiechu, radości i dumy. Po części oficjalnej niecodzienni goście zostali zaproszeni do obejrzenia na ,,Tablicy Interaktywnej” filmiku nagranego przez profesjonalną firmę ,,Mateusz Nieroda Fotografia”. Na filmie dzieci z Grupy III podczas zabaw dowolnych opowiadały o swoich dziadkach. Była to niecodzienna forma przekazania swoim bliskim jak bardzo wnuki je kochają. Szczęśliwe i rozpromienione twarze babć i dziadków podczas oglądania filmiku po raz kolejny ukazały nam, jak ważne są takie spotkania i wspólnie spędzone chwile z wnukami. A na koniec tego wyjątkowego dnia dzieci wręczyły swoim bliskim przygotowane upominki.