DZIEŃ BABCI I DZIADKA GR V

Dziadkowie to wielki skarb dla wnuków, to oni czynią dzieciństwo udanym i szczęśliwym. W podzięce za ich wielkie serce, dnia 23 stycznia 2024r. odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka w gr V. Przedszkolaki przygotowały program artystyczny. Szanowni goście obejrzeli inscenizację pt. „Wielka podróż z Babcią i Dziadkiem”, a także pokazy taneczne. Dzieci zaprezentowały taniec z pomponami, taniec kowbojski z chustkami, tradycyjny grecki taniec – „Zorba” oraz „Rock and Roll”. Występy artystyczne dzieci podbiły serca publiczności i zostały nagrodzone gromkimi brawami. Po części oficjalnej dzieci zaprosiły gości na słodki poczęstunek oraz obdarowały swoich Dziadków własnoręcznie wykonanymi upominkami. Szczęśliwe i rozpromienione twarze babć i dziadków po raz kolejny ukazały nam, jak ważne są takie spotkania i wspólnie spędzone chwile z wnukami.