DZIEŃ BABCI I DZIADKA GR IV

W środę –  24 stycznia starszaki z grupy IV zaprosiły swoje kochane Babcie i Dziadków na uroczystość z okazji Ich Święta. Dzieci w przygotowanym montażu słowno – muzycznym opowiedziały zgromadzonym gościom, za co kochają Babcię i Dziadzia. W trakcie występu babcie i dziadkowie mieli okazję podziwiać swoje pociechy w różnych formach artystycznych z wykorzystaniem różnorodnych rekwizytów. Taniec do nastrojowej piosenki „Dumka na dwa serca” wywołał ogromny aplauz publiczności. Oczywiście nie zabrakło też własnoręcznie wykonanych upominków, które dzieci wręczyły swoim ukochanym Babciom i Dziadkom. Dopełnieniem uroczystości był słodki poczęstunek. Spotkanie upłynęło w miłej i serdecznej atmosferze. Dzieci, poprzez wiersze, piosenki i taniec, mogły wyrazić kochanym babciom i dziadkom, swoje uczucia oraz podziękować za trud włożony w ich wychowanie.