Bohater Tygodnia -Wiktoria grupa V

Święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami. W ramach realizacji projektu edukacyjnego „ Bohater tygodnia” tata Wiktorii – pan Bartosz przeprowadził warsztaty dla dzieci „ Pudełkowe – prezenty”. Pan Bartosz wysunął pytanie „ Czy pudełka są potrzebne?” . Dowiedzieliśmy się o zawodzie taty Wiktorii , czym się zajmuje , jak wygląda jego praca. Pan Bartosz zajmuje się dystrybucją opakowań , różnych rodzajów taśm i folii. Każde z naszych przedszkolaków samodzielnie złożyło kartonowe pudełko. A co można włożyć do takiego pudełka? Pomysłowość dzieci co można włożyć do pudełka nie miała granic . Razem z Wiktorią i jej tatą bawiliśmy się w ścieżkę sensoryczną z wykorzystaniem folii bąbelkowej. Podarowane pudełka, folia  bąbelkowa, kolorowe taśmy oraz styropianowe bombki przyczynią się do zrobienia prezentów świątecznych. Warsztaty te pozwoliły nam wszystkim przeżywać radosny nastrój oczekiwania na zbliżające się Święta Bożego Narodzenia.  Dziękujemy pani Bartoszowi za profesjonalnie przygotowane i poprowadzone spotkanie.