BOHATER TYGODNIA – OLA

Bohater Ola. Ola opowiedziała nam o sobie i swojej rodzinie. Bardzo lubi spędzać czas z rodzicami i bratem na wspólnych zabawach, układaniu puzzli, grach planszowych, czytaniu książek, grach w piłkę nożną i zabawach na śniegu. Ola marzy o trzypiętrowym domu z kolorowymi ścianami, domkiem na drzewie i zjeżdżalnią. Interesuje się życiem dinozaurów, chciałaby żeby żyły. Ciekawi ją życie zwierząt, interesuje się planetami i ciekawią ją zabawki elektroniczne. Ma wielu przyjaciół, z którymi lubi bawić się w Minecraft oraz w zwierzęta np. pieski. Ulubione potrawy to: kotlet, uwielbia lody, banany i lemoniadę. Gdy dorośnie chciałaby zostać budowlańcem. Ola życzymy Ci powodzenia i wytrwałości w dążeniu do celów!