BOHATER TYGODNIA – HELENKA

Bohater tygodnia. Helenka opowiedziala nam o sobie i swojej rodzinie. Bardzo lubi spędzać czas ze swoją rodziną, a szczególnie wspólne wycieczki rowerowe do lasu, Parku i ciekawych miejsc. Chętnie też układają puzzle i grają w gry planszowe. Helenka marzy o kolorowym domu na wsi, gdzie jest cisza, spokój i mnóstwo zieleni. Kocha zwierzęta i bardzo chciałaby mieć psa, którym mogłaby się opiekować i wychodzić na spacery. Ze swoimi przyjaciółmi chętnie bawi się w zabawy tematyczne, szczególnie w hodowlę piesków, ale też lubią wspólnie rysować i budować z klocków lego. Helenka interesuje się książkami, lubi słuchać bajek. W przyszłości, Helnka chciałaby zostać nauczycielką. Helenko! Trzymamy kciuki i życzymy powodzenia!