BOHATER TYGODNIA – FILIP – GR V

Dnia 17 kwietnia dzieci z grupy V miały możliwość zapoznać się z zawodem, jaki wykonuje mama Filipka – naszego Bohatera Tygodnia. Dzieci zapoznały się z zawodem: przedstawiciel handlowy. W trakcie stwarzanych sytuacji edukacyjnych dzieci bawiły się w „małych hydraulików”- odczytując przedmioty związane z tym zawodem. Najwięcej radości sprawiła dzieciom zabawa sensoryczna w budowaniu ludzika ze schematu z ocynkowanych kształtków. Efekt był niesamowity – Metalowy ludzik. Przedszkolaki na pewno będą dobrze wspominały naszego gościa, zwłaszcza, że dostały od pani Madzi w prezencie czekoladowe narzędzia hydrauliczne.

Bardzo dziękujemy pani Madzi za poświęcony czas, ciekawe zajęcia i słodkie upominki.